HD-TVI Turbo 5.0

 

AcuSense Turbo DVR

Technológia založená deep learning algoritme spoľahlivo rozozná osobu alebo vozidlo od ďalších typov poplachov a tak Vás zbaví 80-90% falošných poplachov.

ColorVu Turbo kamera

Plnofarebný obraz 24/7, teda vo dne aj v noci vďaka vylepšenému objektívu a novej technológii čipu Smart FSI s lepším využitím svetla.

   Chcem vedieť viac

EASY IP 4.0 

AcuSense Turbo NVR

Technológia založená deep learning algoritme spoľahlivo rozozná osobu alebo vozidlo od ďalších typov poplachov a tak Vás zbaví 80-90% falošných poplachov. Funguje aj s bežnými IP kamerami.

ColorVu IP kamera

Plnofarebný obraz 24/7, teda vo dne aj v noci vďaka vylepšenému objektívu a novej technológii čipu Smart FSI s lepším využitím svetla. Obsahuje aj technológiu AcuSense využitelnú v systéme s bežným NVR.

Chcem vedieť viac

Hik-ProConnect

Hik-ProConnect je cloudové riešenie, ktoré umožňuje vzdialenú údržbu, proaktívne sledovanie stavu a služby pre zvýšenie vašej efektivity.

HIK-ProConnect umožňuje rôznym zariadeniam Hikvision pracovať spoločne ako jeden systém. Môžete nakonfigurovať univerzálne pravidlá prepojenia zariadení prispôsobené požiadavkám vášho zákazníka.

Aby ste mohli naplno využívať vlastnosti tejto služby, je potrebné aby Váš účet bol autorizovaný prostredníctvom nás ako distribútora. Požiadavky na registráciu zasielajte prosím e-mailom na adresu technik@express-alarm.sk

Podrobné informácie o systéme

 

Kamerový systém pre STK a PEK MZZEAS - navrhneme, dodáme, vyškolíme ...